Česky  English  Deutsch

Pension Maják

Průměrné hodnocení:

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5
83 hodnocení
Přidat hodnocení

Hodnocení klienty

Děkujeme všem našim klientům za pobyt v našem pensionu a rovněž za vyjádření názoru.
Těšíme se na další Vaší návštěvu. Rodina Papouškova

škola (Termín pobytu: 12 / 2016)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


nádherné

Záruba Petr, Praha (Termín pobytu: 9 / 2016)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Služeb penzionu Maják jsme využili již vícekrát (v zimě i v létě) a nikdy jsme neměli žádné připomínky. Snad jen to, že je často plně obsazeno a museli jsme dohodnout jiné termíny, než které jsme původně plánovali.

Helena Černá Praha (Termín pobytu: 2 / 2016)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Byli jsme velice spokojeni, jak s penzionem, tak i s majiteli. Náš prodloužený víkend jsme si krásně užili a určitě se vrátíme. Můžeme jenom doporučit. A kuchyně pana šéfa......je vynikající. Děkujeme, Helena a Tomáš - pražáci :)

Kovačová, Jablonec nad Nisou (Termín pobytu: 9 / 2015)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Děkujeme za příjemně strávenou chvíli při oslavě 80 narozenin naší maminky a za přátelskou atmosféru v ryze rodinném prostředí, což je obzvláště v dnešní době ojedinělý jev. Ještě jednou díky.

Kováčovi a Šikolovi

Stejskalovi, Liberec (Termín pobytu: 9 / 2015)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Nejúžasnější personál, vstřícný, ochotný, milý, vtipný, kamarádský, no prostě super!!! Lépe zorganizovanou, připravenou a proběhlou svatbu jsme si nemohli přát! Díky lidem na Majáku to byl opravdu ten nejkrásnější den našeho života :-) Všem moc děkujeme a určitě se u vás rádi zastavíme a všude vás budeme vřele doporučovat! Je fajn v dnešní době vidět, že někdo pracuje rád a s láskou pro lidi a ne jen s vidinou zisku. Moc děkujeme paní a panu Papouškovým a jejich personálu.

Trampolinos PSV 90 Dessau (Termín pobytu: 8 / 2015)

Pension: 4
Úklid: 4
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Hallo ihr Lieben,

vielen Dank für euer Bemühungen! Es hat uns wieder sehr gut gefallen bei euch.

Bis zum nächsten mal alles Gute

Rico

Manželé Prančlovi se synem Jiříkem - Praha (Termín pobytu: 7 / 2015)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Moc děkujeme rodině Papouškových za krásně strávenou dovolenou, ubytování je moc pěkné, se spoustou prakticky vyřešených detailů, i jídlo bylo na jedničku, stejně jako všechno ostatní, náš syn byl, stejně jako my, nadšený z krásně řešené zahrady, kde je pro děti skvělé vyžití...k tomu všemu milá a rodinná atmosféra, vždy se nám dostalo dobrých a osvědčených rad ohledně okolí a výletů...co víc si přát? Určitě se sem ještě někdy vrátíme!

Pavla (Termín pobytu: 7 / 2015)

Pension: 3
Úklid: 4
Strava: 1
Personál: 2
Okolí: 3


Penzion průměrný. Ubytování nenadchne, ale ani neurazí. Strava byla víc než podprůměrná - nejlepší byli snídaně - jinak ostatní jídla kvalitou srovnatelná jako menu v restauračních zařízeních za cca "69,-". Porce velmi malé a přesně přidělené. O poctivé domácí stravě se nedá mluvit v žádném případě. Personál na první pohled milý a ochotný. Ale velmi brzy jsme zjistili, že milý a ochotný bude pouze do doby, kdy budeme striktně dodržovat jejich příkazové nebo lépe řečeno zákazové tabulky, které jsou po penzionu všude - od vchodu až po toaletu. (Co se nesmí vhazovat do toalety, kdy je nejlepší čas se sprchovat, nesmí se sahat na ladění televize - která je za poplatek, nesahat na regulaci topení, atd atd) Wifi, které je dle informací dostupné po celém penzionu je v reálu dostupné pouze v jídelně a v některých místech na chodbách. Okolí penzionu (zahrada) sice vybavené pro děti, ale se spoustou kamenů a betonu. Okolí na výlety super.

Naše odpověď:
Škoda, že jste neuvedla e-mail adresu, abychom mohli podat vysvětlení adresně a nemuseli komentář umisťovat na naše stránky. Teď se můžeme pouze domnívat, že jste zde byla se skupinou maminek s dětmi.
Zákazové tabulky - jsou výsledkem naší 40 leté praxe. Jsou vyjmuty z "Domovního řádu", který většinou nikdo nečte.
Jídelna - neodnášení restauračního vybavení a jídla mimo jídelnu, to je právě pro ty hosty, kterým tento zákaz nejvíce vadí.
U vchodu - nabádají k zamykání hlavního vchodu. Cedulka je tam hlavně pro ty, kteří chodí ven kouřit a nezamykají a tím ohrožují majetek našich hostů a náš.
Lyžárnu si hosté rádi zamykají sami, neboť tam mají drahou lyžařskou výstroj a chtějí aby byla zabezpečena.
Sprcha - hosté mají možnost se sprchovat 24 hodin, ve vyznačených hodinách na cedulce jim teče voda okamžitě bez jakéhokoliv odpouštění.
WC - zákaz vhazování různých věcí do záchodové mísy, k tomu nás donutilo časté ucpávání a následné náročné čištění kanalizace. Vložky, kondomy, zvlhčené ubrousky, kapesníky, k tomu je určen odpadkový koš v koupelně. Tuto praxi máme hlavně s maminkami s malými dětmi.
TV - ladění televizorů si opravdu nepřejeme a víme proč. 3x TV je v budově zdarma. Tabulka u regulačních hlavic topení upozorňuje hosta, že topný systém je řízen počítačem a nic svým zásahem neovlivní.
WIFI - informaci o tom, že je dostupná na celém pensionu, nikde nenajdete. FREE WIFI je v jídelně a počítáme i s nějakou konzumací ze strany uživatelů. Službu poskytujeme zdarma a dosah záleží na kvalitě používaných přístrojů.
Zahrada je mimo jiného s velkými kameny, které byly při úpravách odkryty z černé skládky. Viz fota na našich stránkách. Kolem kamenů máme 20cm betonový pruh, který nám umožňuje lepší sekání trávy. Kdo chodí do přírody v Jizerských horách, zjistí, že kamenů, které před sebou kdysi valil ledovec, je všude spousta. My jsme je zakomponovali do zahrady a hostům se líbí. Pokud by jste se podívala do naší fotogalerie, věděla byste předem, kam jedete.
Jídlo se opravdu mohlo zdát podprůměrné, neboť jsme byli požádáni, abychom moc nesolili a nekořenili a jídelní lístek přizpůsobili velkému počtu malých dětí v rozmezí od 1 roku výše. Jídelní lístek byl předem odsouhlasen s přihlédnutím k stravovacímu limitu 220,- Kč/plná penze, 2x svačina a pitný režim. Za tuto cenu se nedají očekávat velké gastro zážitky. Není to všude pravidlem, že se jídlo přidává, ale u nás tato možnost zatím přetrvává.

Děkujeme za Vaše připomínky i názor a jsme rádi, že naše hodnocení není tak jednotvárné.

Papouškovi

RC Babočka R. Kratochvílová (Termín pobytu: 7 / 2015)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Chtěla bych touto formou poděkovat majitelům pensionu za jejich služby během našeho společného pobytu. Od samého začátku jednání s nimi bylo velmi dobré a vyšli vstříc našim nestandardním požadavkům. Mohli jsme přijet mimo obvyklé časy, jídelníček jsme si všichni odsouhlasili, snížili výrazně podíl soli a vypustili koření s ohledem na malé děti, povolili nám umístit bazén na zahradu, k dispozici jsme měli místnost na výtvarné aktivity a hernu pro děti. Wifi byla přístupná ve společných prostorech zcela zdarma, stejně jako pitný režim po celý den nejen pro děti. Jsem za jejich přístup jakožto organizátor akce vděčná a ze své pozice mohu jen doporučit. Někdy je lepší být v menším pensionu s lidským přístupem než v luxusním hotelu. My se sem určitě vrátíme!

Markus Kottmann (Termín pobytu: 6 / 2015)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Wir haben in Nova Vez unsere Fahrradtour entlang der Neiße und Oder gestartet. Trotz der geringen Anzahl der Gäste gab es ein bombastisches Frühstücksbuffet. Der Aufenthalt war wenn auch kurz so doch sehr schön.Lucie Mikešová škola v přírodě (Termín pobytu: 5 / 2015)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


To jaké to tam je krásné nejde ani slovy popsat a 5 hvězdiček je moc málo na ohodnocení. :-) ;-)

ZŠ Všehrdova, Lovosice (Termín pobytu: 5 / 2015)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Realita předčila naše očekávání. Přístup majitelů, strava, ubytování, úklid, nic nemělo chybu. Pobyt prvňáčků a třeťáků uběhl absolutně bez problémů. Ještě jednou mnohokrát děkujeme a určitě zase rádi přijedeme !

Mikkeltours Aps - Stakhaven 8, DK-4070 Kr. Hyllinge (Termín pobytu: 3 / 2015)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Exellent service, food and everything. It's a great experience to stay at Majak. A very nice hostfamily, who always is ready to cooperate.

Praha 9 (Termín pobytu: 3 / 2015)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Byli jsme velice spokojeni se službami i bydlením. Kuchyně výborná, majitelé vstřícní a ochotní, na pokojích i v celém penzionu čisto a uklizeno. Děkujeme za hezké strávení zimních prázdnin.

Klíčovi

Mateřská škola, Praha 5 - Barrandov, Lohniského 830 (Termín pobytu: 1 / 2015)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Z pobytu v penzionu Maják si již po páté přivážíme ty nejkrásnější zážitky a vzpomínky. Do Majáku jezdíme pravidelně a to proto, že manželé Papouškovi a jejich penzion je pro nás zárukou dobrého jídla, čistých pokojů a příjemných lidí, kteří mají rádi děti. Pokaždé jsme zde spokojeni na 100%. Manželům Papouškovým a jejich rodině přejeme hodně zdraví a elánu do dalších let a těšíme se zase příští rok.

Tomcovi - Rokycany (Termín pobytu: 12 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Co dodat - prostě to nemělo chybu. Hlavně Silvestr 2014.

Skupina s dětmi/pobyt Silvestr (Termín pobytu: 12 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Moc pěkný penzion, s výborným kuchařem a milou paní vedoucí. Ideální pro pobyt s dětmi. Doporučuji!

SPORTOVCI Z BLANSKA (Termín pobytu: 1 / 2015)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


PŘÍJEMNÉ OSVĚŽENÍ V HORSKÉM RYBNÍČKU NÁM DODALO SÍLY K ZDÁRNÉMU PRŮBĚHU JIZERSKÉ PADESÁTKY. ZVÍTĚZILI JSME SAMI NAD SEBOU A O TO NÁM ŠLO.PŘÍŠTÍ ROK UŽ VÍME JAK NA TO.SEDLČANY (Termín pobytu: 1 / 2015)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Před 10 lety naše výprava málem ztroskotala, kdyby záchranný Maják nepotkala. Od té doby jeho světlo zářící nás každý rok zahřívá na líci. Jídlo, pití, obsluha je jak teplo domova. Díky Jiří, díky Álo, je to tady prostě bájo.

Děkujeme

Folk Combo (Termín pobytu: 12 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Dear family Papoušek, Thank you so much for you hospitality, we had a wonderful time here in Pension Majak. We will never forget the great care that Alena, Jiří, Honza, Jerka and the rest of the family provided to these two folky guys from Spain and Holland. We will come back for sure another time!!

Děkuji moc!

David Alameda & Gijs Holleman

Mitanovi (Termín pobytu: 10 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Skvělé jídlo, přístup personálu i dopravní přístupnost okolních, turisticky zajímavých míst. Děkujeme.

Markéta Strachová (Termín pobytu: 9 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Týden od 29.9.-3.10.2014 jsem strávila jako doprovod na Škole v přírodě druháků ZŠ a MŠ Praha Barrandov v pensionu Maják. Letos již podruhé a opět mimořádně spokojená, přímo nadšená. Čistota, domácí rodinné prostředí, vstřícnost, ochota a schopnost vytvořit milou atmosféru rodiny Papouškových a celého personálu snad nemá meze. O kuchyni ani nemluvě. Kdo by se snad bál přibrat, ať se rozhodně pensionu Maják vyhne:-), pokud si ovšem nenavymýšlí extra zeleninovou stravu:-). Na Majáku není problém vyhovět žádnému nadstandardnímu přání. Zkrátka ukázka toho, jak by to mělo vypadat. Navíc je pension krásně zařízený a vybavený, s ještě krásnější zahradou a zázemím. Děkuji vám všem, Papouškovi. Budu se moc těšit, že se k vám, se vší upřímností, zase ráda vrátím.
S pozdravem Markéta Strachová

novomanžele Rennerovi (Termín pobytu: 9 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Minulý týden jsme na pensionu měli svatbu a chtěli bychom poděkovat majitelům za perfektní jídlo, obsluhu a ubytování. Můžeme jen a jen doporučit.
Základní škola Dubeč- Praha 10 (Termín pobytu: 6 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


V pensionu Maják jsme byli ubytovaní poprvé s dětmi a puberťáky tento rok. Musíme poděkovat za vstřícnost, pochopení, empatii a neuvěřitelný zápal. Nikdo se nikdy nemračil, všichni měli dobrou náladu a vždy nám poradili, pokud jsme potřebovali. Vyzdvihnout musíme výbornou stravu, všude čisto a naklizeno, útulno. Ještě jednou bychom chtěli manželům Papouškovým a jejich týmu poděkovat za příjemně strávený skoro týden, kdy jsme se všichni cítili jako doma a dětem se domů vůbec nechtělo! ZŠ Dubeč

Odulphus Lyceum Tilburg Netherlands (Termín pobytu: 9 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


We come here more then 11 years with students, and can recomment this place. Staff is very friendly and helpfull and think with you for all kind of events.

Zuzana (Termín pobytu: 8 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


V penzionu jsme byli na dovolené s malými dětmi a byli jsme opravdu nadmíru spokojeni.Perfektní servis, výborná domácí kuchyně a rodinné prostředí.Zahrada ideální pro děti i rodiče, kteří si chtějí o dovolené odpočinout:-) Všem vřele doporučujeme!

Jirka/Klatovy (Termín pobytu: 8 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 4
Strava: 4
Personál: 5
Okolí: 5


Staníkovi ze Znojma (Termín pobytu: 7 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Děkujeme za krásně strávenou dovolenou v Penzionu Maják, vše bylo vynikající od rodinného přijetí, čistého ubytování, romantické jídelny, výborného jídla po nádherné prostředí Jizerských hor. Znojmo.
Ferienlager- Kinder aus dem Kreis Bautzen (Termín pobytu: 7 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Viele Aktivitäten mit unseren Kindern möglich: Baden im Waldbad, Entenrennen im Bach, Wasserräder bauen, IQ-Land in Liberec, Klettern im Hochseilgarten nur 200 Meter, Spaßbad in Liberec, Lagerfeuer mit Stockteig und Würstchen. Abwechslungsreiches und gutschmeckendes Essen speziell für Kinder. Schöne Zimmer. Freundliches Personal!

Novotný Bohuslav (Termín pobytu: 6 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Nejen velmi dobrý, ale přímo vynikající personál. Stravování po předchozí dohodě bylo kulinářsky výborné s notnou dávkou invence. Prostředí domácího typu bylo pro soukromou akci (oslavu) přímo ideální.Ještě jednou díky a rád se sem ještě určitě vrátím.
FC Horky nad Jizerou (Termín pobytu: 2 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Mateřská škola Praha 5 - Barrandov, Lohniského 830 (Termín pobytu: 2 / 2014)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


V pensionu Maják jsme byli ubytovaní již po třetí a to s vždy předškolními dětmi. Důvodem, proč se sem rádi vracíme je ochota a vstřícnost manželů Papouškových i personálu. Výborná strava, všude čisto a naklizeno, na pokojích teplo. V zimě možnost lyžování, v létě krásné výlety i kratší procházky. Ještě jednou bych chtěla manželům Papouškovým poděkovat za příjemně strávený týden, kdy jsme se všichni cítili jako doma a mimořádný dík panu Papouškovi za krásný dort upečený Johance k jejím sedmým narozeninám. Děti a paní učitelky z lyžařského výcviku z mateřské školy Lohniského 830, Praha 5.

Gabriela (Termín pobytu: 12 / 2013)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Super, pohodová, rodinná atmosféra. Děkujeme

Iveta Mrázková (Termín pobytu: 8 / 2013)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Vše bylo super.

Pustkovi (Termín pobytu: 8 / 2013)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Penzion velmi účelně vybaven, ideální i pro rodiny s dětmi. Naše děti byly nadšené z trampolíny, nám se líbila dostupnost výletů, jídlo bylo výtečné, prostředí stvořené k relaxaci.
Jan Povolný (Termín pobytu: 7 / 2013)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Děkujeme manželům Papouškovým, že nám k příjemnému pobytu v nádherném prostředí Jizerských hor přidali i notnou dávku domácí atmosféry a vyšli nám vždy vstříc v čemkoliv, co jsme si zamanuli. Ještě nám chybí 5 rozhleden ... :-).

Mario (Termín pobytu: 6 / 2013)


  
21.6. - 23.6.2013
40 osob - Německá oslava narozenin.

21.6. - 23.6.2013
40 Personen aus Hoyerswerda - Deutschland "Geburtstagfeier".

Josef Husák, Žilina (Termín pobytu: 6 / 2013)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Byli jsme moc spokojení jak s jídlem, ubytováním, tak ochotným personálem. Děkujeme moc manželům Papouškovým!!!

TO BJATEK (Termín pobytu: 5 / 2013)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


V penzióne Maják sme sa cítili vynikajúco, personál bol veľmi ústretový a starostlivý. Stravu sme mali predbežne dohodnutú, napriek tomu nás milo prekvapila jej bohatosť a pestrosť, ako aj rýchla obsluha pri počte 46 osôb! Penzión je slušne vybavený, majitelia sa snažili zabezpečiť účastníkom rôzne požiadavky (napr. masáže), izby boli útulné, čisté. V niektorých izbách nebol ale dostatok odkladacieho priestoru. Možno by bolo vhodné doplniť viac políc na steny, príp. šatníkových skríň a nočných stolíkov, pretože napr. v prípade nepriaznivého počasia nie je v izbách dostatok priestoru na odkladanie a presušenie šatstva. Celkové hodnotenie za všetkých účastníkov dávame inak ako výborné a odporúčame tento penzión aj iným záujemcom.

Vojtěch Mládek / Šestáková, Benešová, Jindrová, Dědourková / Praha (Termín pobytu: 4 / 2013)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Tuten týden byl fakt fajn. Malá Eliška byla tak roztomilá. Dneska jsme odjížděli z pensionu. Tak se mějte. Nejlepší pension v jakém jsem kdy byl.

Martin (Termín pobytu: 1 / 2013)


Dne 9.1.2013
Dobrý den,
v návaznosti na naše pozitivní zkušenosti z návštěvy Vašeho penzionu v minulých letech bych se rád zeptal, zda máte ještě volnou kapacitu v týdnu od 18. února. Šlo by o pobyt 2 dospělých a 2 dětí (10 a 7 let), ideálně tedy čtyřlůžkový apartmán.
Mnohokrát děkuji za informaci, s pozdravem
Martin

miro-ostravsko (Termín pobytu: 6 / 2010)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


klid a pohoda a překrásne výlety do okolí to vše pohodová dovolena také kuchyň nemá chybu

Firma Peter Burghardt 14641 Wustermark (Termín pobytu: 1 / 2013)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Wir waren schon oft da, diesmal mit unseren Mitarbeitern als Betriebsausflug. Familie Papousek hat sich mal wieder selbst übertroffen. Von uns allen nochmals vielen Dank und wir kommen wieder.

Tereza (Termín pobytu: 1 / 2013)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Naprostá spokojenost - jídlo výborné, personál/majitelé milí, příjemné prostředí, pokoje čisté... :)

Karolína Hanzalová (Termín pobytu: 1 / 2013)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


CK:POHODA + rodina Veselá (Termín pobytu: 12 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Paní Papoušková, přeposílám mail od klientů! Děkujeme moc za výbornou spolupráci!
CA Česká Pohoda, Pod Sokolovnou 693 140 00. Praha 4, tel./fax: 241 402 222, mobil 777 048 638, 606 264 365
...........................................................................................................
Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat za zprostředkování pobytu v penzionu Maják v Nové Vsi u Jablonce nad Nisou. Byli jsme velice spokojeni nejen s hezkým, útulným ubytováním, ale především s příjemnou rodinnou atmosférou a výborným jídlem. Přejeme majitelům penzionu - rodině Papouškových, i Vaší agentuře hodně dalších spokojených hostů!

Goetze (Termín pobytu: 12 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 3
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 4


sehr gastliche aufnahme, essen reichlich und schmackhaft, wetter geht besser zu machen :-) => also mehr schnee und sauna war ordentlich heiß. leider nicht fuer haustierallegiker geeignet. dankeschoen fuer die schoene woche

Fam. Schulze und Freunde (Termín pobytu: 12 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Vielen Dank für einen erstklassigen Silvesterurlaub!

David Zdeněk (Termín pobytu: 12 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 4


Opravdu krásné vánoce.

Borakova, Hovadikova, Havirov Bludovice (Termín pobytu: 12 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Dekujeme rodine Papouskove a personalu za ochotu a starostlivou peci v dobe od 21. do 26.12.2012, hlavne za dobrou ceskou kuchyn panu Jirkovi Papouskovi, moc se nam v tomto pensionu libilo, radi se v lete vratime.

Marie Langmajerová (Termín pobytu: 12 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Mitanovi (Termín pobytu: 10 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Vždy se sem rádi vrátíme.

Lenka Červenková (Termín pobytu: 7 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


nejlepší, nejlepší a rádi se vrátíme

Karate-Do Hoyerswerda e.V. (Termín pobytu: 7 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Seit sieben Jahren führen wir in Nova Ves unser Kinderferienlager durch! Nicht nur das Haus und das Essen sind perfekt, auch die Betreuung durch die deutsch sprechenden Pensionseltern ist erstklassig. Bei der Organisation wird man prima unterstützt!

Kateřina Jirsáková (Termín pobytu: 8 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Moc se nám líbilo

Červenkovi z Karlových Varů (Termín pobytu: 7 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Hodní, milí, obětaví lidé jsou majitelé pensionu.

Vladimír Dvořák BIS Mladá Boleslav (Termín pobytu: 6 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


je tam krásně, určitě doporučuji

r.hubertová (Termín pobytu: 5 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


prostě romantika

Barvík Stanislav (Termín pobytu: 8 / 2009)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Dreßler, Hoyerswerda, Deutschland (Termín pobytu: 4 / 2012)

Pension: 4
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Martin Šmíd (Termín pobytu: 12 / 2010)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Jezdím do stejného místa a ke stejným správcům a nyní již i majitelům od roku 1996 a nikdy jsem se nesetkal s tak báječným personálem, službami a vším tím, co dokáže z pěkné dovolené a volna vykouzlit nádherný zážitek na který se nezapomíná! Vřele doporučuji a držím palce ať se dál daří!

Mudr. Jiří Kejha, soukr. praktický lékař (Termín pobytu: 1 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Veronika Kalinová (Termín pobytu: 1 / 2012)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


moc se nám líbila místnost s grilem a ještě více pokrmy tam připravované

Radka , Hanuš (Termín pobytu: 12 / 2011)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Krásný rodinný pension s velmi domácí atmosférou, vřele doporučujeme!!!

Ondřej Zelenka (Termín pobytu: 12 / 2011)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Václav Lebeda/Praha (Termín pobytu: 9 / 2011)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Svatopluk Skála , Mohelnice (Termín pobytu: 9 / 2011)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 4


příjemné prostředí, pohoda

Váňová Iveta, ZŠ 17.listopadu 1325, Mladá Boleslav (Termín pobytu: 7 / 2011)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Byli jsme na penzionu již 3x a nemůžeme majitelům vytknout žádnou chybu,vše na 100%.Nic lepšího jsme pro děti nikde nenašli.Děkujeme.

JUDr. Vladimír Vyhnis (Termín pobytu: 7 / 2011)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 4


Příjemné rodinné prostřední. Kvalitní obsluha, vynikající kuchyně. Všem kdo chce strávit příjený pobyt, velice doporučuji.

Garantstav Praha (Termín pobytu: 7 / 2011)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 4


Velmi vstřícný a obětavý přístup majitelů. Krásná zahrada. Příjemný personál pensionu. Dobré jídlo i pití. Rádi se sem opět vrátíme.

Michal Stibor, ZŠ Úvaly (Termín pobytu: 6 / 2011)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Dobrý den paní Papoušková, nám se u Vás vždy líbilo, je příjemné vidět, že Vás zákazník, ani děti na škole v přírodě, "neotravují".

Dana Hrbková, ZŠ Strančice (Termín pobytu: 5 / 2011)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Velmi rádi se sem vracíme.

Luboš Komárek (Termín pobytu: 4 / 2011)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 4


Pro mne fajn

Základní škola a Mateřská škola Praha 6 - Lysolaje (Termín pobytu: 4 / 2011)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Hela a Jaroslav Hellovi, Praha (Termín pobytu: 2 / 2011)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Pension Maják navštěvujeme od jeho otevření. Jezdíme sem každou roční dobu a vždy se vracíme osvěženi na těle i na duchu. Milé přijetí, útulné a sympaticky vybavené pokoje a krásné prostředí přírodní zahrady kolem pensionu působí tak, že se do těchto míst vždy rádi navracíme. Zkrátka slovy jizerského poutníka - ať je léto nebo zima, na Majáčku je vždy prima. A tak to má byť.

Garantstav Praha (Termín pobytu: 1 / 2011)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 4


Velmi vstřícný a obětavý přístup majitelů. Krásná zahrada. Příjemný personál pensionu. Dobré jídlo i pití. Rádi se sem opět vrátíme.

Dobromila Dubská + Domov "Bez zámků" Tuhořice (Termín pobytu: 9 / 2010)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


K Papouškům jezdíme již řadu let a moc rádi se tam vracíme. Jsou to skvělý lidi, kteří svojí práci rozumí mají ji rádi - jsou to zkrátka "profíci". a přijedeme zase..... Dubských a Domov "Bez zámků" Tuchořice.

Tomáš Komárek, Národní centrum podpory transformace sociálních služeb, Brno (Termín pobytu: 8 / 2010)

Pension: 4
Úklid: 4
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 3


Penzion Maják doporučuji rodinám s dětmi, ale i pro firemní akce či rekreaci lidí se zdravotním postižením. Personal má empatický přístup nejen k lidem s mentálním postižením. Penzion Maják považuji za jeden z nejlepších v Jizerských horách hlavně díky skvělému personálu a výborné kuchyni. Děkuji tedy "strážcům" Majáku za perfektní služby a přeji jim hodně dalších spokojených zákazníků.

Dům dětí a mládeže Bílina (Termín pobytu: 7 / 2010)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Jezdíme do pensionu Maják, již několik let a vše je super.

Ivan Dvořák (Termín pobytu: 6 / 2010)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5


Jirka Priesel (Termín pobytu: 5 / 2010)

Pension: 4
Úklid: 4
Strava: 4
Personál: 5
Okolí: 3


CK MIMISEK (Termín pobytu: 1 / 2010)

Pension: 5
Úklid: 4
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 3


chybí bazén :-)

Garantstav, stavební společnost, Praha 4-Modřany, Bořivoj LAKOTA, majitel firmy (Termín pobytu: 8 / 2009)

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 4


Je tam super krásně !!