Česky  English  Deutsch

Pension Maják

Průměrné hodnocení:

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5
83 hodnocení
Přidat hodnocení

Volný čas

V pensionu:

útulná jídelna s barem, prostorná hala s příjemným posezením, s billardem, stolním fotbalem, profi šipky, hracími automaty, v společných prostorách 3x TV, zdarma WiFi, sauna, solárium, po dohodě masáže, venkovní terasa s výhledem na zahradu, plocha se stolním tenisem, altánek, malebná jezírka, velký gril, udírna, sportovní vyžití na hřišti pro volejbal, košíkovou, malý fotbal, minigolfové dráhy , dětské houpačky, kolotoč, lanová dráha v korunách vzrostlých stromů pod dohledem instruktora (za poplatek) apod. Tenisový kurt 200m od pensionu (za poplatek). Celým upraveným areálem protéká potůček a nedaleko vedou turistické značené stezky. Možnost jízdy na koních a kočárem, bobová dráha. Návštěva tradiční jizerské drikety s ukázkou starých technik výroby skleněné bižuterie.


Léto:

U pensionu Maják stolní tenis, venkovní posezení s grilem, pro děti houpačky, značené turistické cesty ke všem rozhlednám a jiným zajímavostem Jizerských hor - odkaz, v blízkém okolí koupání přímo na Nové Vsi, fotbalové hřiště, tenisový kurt, pramen bílé Nisy s turistickým okruhem, stáj s koňmi, kde je možné si domluvit vyjíždky na koni nebo v kočáře, na přání zajistíme horská kola, Pivrncova putyka a diskotéky v podniku KINOKLUB Smržovka, 4 km Jablonec nad Nisou - bazén, přehrada, muzeum skla a bižuterie, bowling, squash centrum, tenisové kurty a hala 12 km Liberec- ZOO, Botanická zahrada, Ještěd, zábavní středisko s vodním světem Babylon Výlety na zámky Sychrov, Hrubý Rohozec, Frýdlant, od nás do Českého ráje 22 km , Bozkovské Jeskyně, Nově otevřená bobová dráha v Janově nad Nisou (10 km)

U pensionu venkovní terasa k posezení, možnost zahradního grilování kuřat i selat,půjčování sport.potřeb a horských kol, stolní tenis,kulečník,šipky , masáže, malebné okolí, kolem pensionu vedou značené turistické stezky, ideální pro houbaření, možnost výuky jízdy na koni, nedaleko fotbalové hřiště , střelnice v obci, koupání v místním koupališti přímo v Nové Vsi a nebo v krásné Jablonecké přehradě, 6km krytý bazén,bowling v Jabloneci n/N, rybaření - 5 km, 2 km vzdálená rozhledna na Černé Studnici /783m/,v 15 km vzdáleném Libereci kouzelná Botanická zahrada a ZOO, lanová dráha na Ještěd - 1012m krytý bazén s tobogánem a nově otevřené zábavní centrum Babylon s vodním světem a lunaparkem pro děti. Pro skupiny zajištění zvláštních programů /horolezení, rafting,hipoterapie,možnost pronájmu tělocvičny v místní škole 300 m od pensionu pro pobyty s pohybem /aerobik apod./


Zima:

Vlek 600 m dlouhá poma s osvětlenou sjezdovkou 500 m od Majáku, běžecké tratě v blízkosti a po hřebenu Černé Studnice loučky pro úplné začátečníky, 3 km vlek Filip - Smržovka, osvětlený a zasněžovaný 800 m dlouhý svah, kotva + poma, 7 km středisko Špičák, 14 km Severák-Hrabětice, 18 km Harrachov - na přání zajistíme zapůjčení lyží, snowboardů, běžek ev. saní.
Ideální bežecké terény po hřebenu Černé Studnice. Možnost napojení na Jizerskou magistrálu.


Další služby:

Na přání zajistíme - autobus a průvodce na zájezdy - Praha 100 km, Safari - Dvůr Králové 100km, 40km Český Ráj, zámky Sychrov, Frýdlant, Hrubý Rohozec,Bozkovské jeskyně, návštěvu skláren- Lučany 3 km, fitnes-centra atd, projížďky na koních, pronájem tenisového kurtu (300m od pensionu)