Česky  English  Deutsch

Pension Maják

Průměrné hodnocení:

Pension: 5
Úklid: 5
Strava: 5
Personál: 5
Okolí: 5
83 hodnocení
Přidat hodnoceníVolný čas

V pensionu:

útulná jídelna s novým barem, prostorná hala s příjemným posezením u kamen, s billardem, stolním fotbalem, profi šipky, hracím automatem, v společných prostorách 3x TV, zdarma WiFi, sauna, solárium, po dohodě masáže, vnitřní terasa s výhledem na zahradu, plocha se stolním tenisem, altánek, malebná jezírka, velký gril, udírna, venkovní posezení, sportovní vyžití na hřišti pro volejbal, košíkovou, malý fotbal, minigolfové dráhy, dětské houpačky, kolotoč. Tenisový kurt 200m od pensionu (za poplatek). Celým upraveným areálem protéká potůček a nedaleko vedou turistické značené stezky. Možnost jízdy na koních a kočárem, bobová dráha. Návštěva tradiční jizerské drikety s ukázkou starých technik výroby skleněné bižuterie.


Léto:

U pensionu Maják stolní tenis, venkovní posezení s grilem, pro děti houpačky, značené turistické cesty ke všem rozhlednám a jiným zajímavostem Jizerských hor - odkaz, ve vzdálenosti 100 m koupání v požírní nádrži na Nové Vsi, fotbalové hřiště, dětské hřiště Tomovy parky, tenisový kurt, pramen bílé Nisy s turistickým okruhem, stáj s koňmi, kde je možné si domluvit vyjíždky na koni nebo v kočáře, na přání zajistíme horská kola. 4 km Jablonec nad Nisou - bazén, přehrada, muzeum skla a bižuterie, bowling, squash centrum, tenisové kurty a hala 12 km Liberec- ZOO, Botanická zahrada, Ještěd, zábavní středisko s vodním světem Babylon Výlety na zámky Sychrov, Hrubý Rohozec, Frýdlant, od nás do Českého ráje 22 km , Bozkovské Jeskyně, Nově otevřená bobová dráha v Janově nad Nisou (10 km)

U pensionu venkovní terasa k posezení, možnost zahradního grilování kuřat i selat,půjčování sport.potřeb a horských kol, stolní tenis,kulečník,šipky , masáže, malebné okolí, kolem pensionu vedou značené turistické stezky, ideální pro houbaření, možnost výuky jízdy na koni, nedaleko fotbalové hřiště , střelnice v obci, koupání v místním koupališti přímo v Nové Vsi a nebo v krásné Jablonecké přehradě, 6km krytý bazén,bowling v Jabloneci n/N, rybaření - 5 km, 2 km vzdálená rozhledna na Černé Studnici /783m/,v 15 km vzdáleném Libereci kouzelná Botanická zahrada a ZOO, lanová dráha na Ještěd - 1012m krytý bazén s tobogánem a nově otevřené zábavní centrum Babylon s vodním světem a lunaparkem pro děti. Pro skupiny zajištění zvláštních programů /horolezení, rafting,hipoterapie,možnost pronájmu tělocvičny v místní škole 300 m od pensionu pro pobyty s pohybem /aerobik apod./


Zima:

Vlek 600 m dlouhá poma s osvětlenou sjezdovkou 500 m od Majáku, běžecké tratě v blízkosti a po hřebenu Černé Studnice loučky pro úplné začátečníky, 3 km vlek Filip - Smržovka, osvětlený a zasněžovaný 800 m dlouhý svah, kotva + poma, 7 km středisko Špičák - 2x sedačková lanovka, 14 km Severák-Hrabětice, 18 km Harrachov - na přání zajistíme zapůjčení lyží, snowboardů, běžek ev. saní.
Ideální bežecké terény po hřebenu Černé Studnice. Možnost napojení na Jizerskou magistrálu.


Další služby:

Na přání zajistíme - autobus a průvodce na zájezdy - Praha 100 km, Safari - Dvůr Králové 100km, 40km Český Ráj, zámky Sychrov, Frýdlant, Hrubý Rohozec,Bozkovské jeskyně, návštěvu skláren- Lučany 3 km, fitnes-centra atd, projížďky na koních, pronájem tenisového kurtu (300m od pensionu)